• אתר אינטרנט במחיר מפתיע
    את תוציאו אלפי שקלים על אתר

אתר מותאם אישית במחיר מפתיע


כל בעל מקצוע ובעל עסק יודע שהוא צריך אתר אינטרנט כדי לקדם את העסק שלו.

 

אתר אינטרנט מאפשר (בהנחה והוא בנוי היטב לפי צורכי העסק) יצירת תוכן ונוכחות בגוגל ורשתות חברתיות על מנת להגביר חשיפה וסגירת לידים.

 

בדרך כלל ההוצאה הגבוהה על בנית אתר עם מערכת ניהול ושליטה מלאה על התכנים באתר אינה כדאית לעסקים רבים ובנית אתר אינטרנט ללא אפשרויות ניהול, מצריכות התערבות מתכנת בכל שינוי או הוספת תוכן ומייצרים הוצאה כספית גבוהה באופן שוטף.

 

חברת וריטיב טכנולוגיות בע"מ מגישה לכם בעלי העסקים, מערכת לניהול אתר באופן עצמי במחיר של 129 שקלים לחודש בלבד, ללא עלויות הקמה וללא אותיות קטנות. אנו מקימים עבורכם את האתר מותאם לצרכים שלכם כולל עיצוב ותמונות ולאחר מכן, אתם מוסיפים תכנים ומנהלים את האתר שלכם ללא הגבלה בכמויות התוכן. כך במעשה, יש לכם מנוע אדיר ליצירת תוכן ונוכחות בגוגל במחיר מוזל במיוחד וולא תלות במפתח ותשלומים נוספים.

 

האתר שלכם יכלול את כל הרכיבים והקישורים המופיעים באתר הדגמה זה כל שתוכלו להציג את העסק שלכם בצורה מפוארת, לעמוד בחזית הטכנולוגיה וכמובן לייצר חשיפה בגוגל. ככל שתשתמשו יותר המערכת כך ידגלו אחוזי ההמרה שלכם מגולשים אקראיים בגוגל.

 

וריטיב טכנולוגיות בע"מ מציעה לכם אתר אינטרנט עשיר, מפואר, בטכנולוגיה מתקדמת ומתאימה לכל סוגי המכשירים (רספונסיבי) במסלול תשלום חודשי ללא הוצאת אלפי שקלים.

אתרי תוכן עשירים במחיר מפתיע

צרו קשר

דוגמאות