הזדמנויות גדולות לעסקים קטנים

הזדמנויות גדולות לעסקים קטנים

הזדמנויות גדולות לעסקים קטנים

בוריטיב עסקים הקמנו תהליכים לפרסום ושיווק יעילים מתוך הבנת הצורך הבסיסי של כל עסק קטן עד בינוני.

 

שילוב של 3 ערוצי פעילות מבטיחים להגיע ללקוחות חדשים בזמן קצר ואפקטיביות מירבית:

 

1 - קבוצות הנטוורקינג -
עולם חדש ומלא בהזדמנויות ליצירת קשרים עסקיים, שיתופי פעולה וגיוס לקוחות. באוירה קלילה תומכת וחברית, תמהיל מיוחד ומגוון של עסקים נקשרים לרשת עסקית גדולה ויעילה בה לכולם מחוייבות הדדית ליצירת קשרים וסגירת עסקאות. מפגשי הנטוורקינג חושפים את העסק שלך לקהל חדש המחוייב לפעול למענך ויחד הופכים לכח פרסום בעל חשיפה ענקית ללקוחות חדשים.

 

2 - אתר האינטרנט של וריטיב עסקים - 
השקענו מאמצים רבים להביא את ביצועי אתר האינטרנט שלנו ליעילות מירבית הן בכלים המיוחדים לשיווק בית העסק שלך, הן בהתאמה לכל סוגי המכשירים מהם ניתן לגלוש כולל מכשירי סלולר והן בקידום התכנים בגוגל וברשתות חברתיות. העסקים החברים בוריטיב נהנים מאפשרות להעלות מוצרים, פרוייקטים ותיק עבודות, מאמרים, טיפים, בנית מועדוני לקוחות פרטיים, כתיבת פוסטים שוטפים, בנית מחירון, גלרית תמונות, מפות ועוד. כל התכנים מקודמים בגוגל וניתנים לשיתוף בכל הרשתות החברתיות המובילות בלחיצת כפתור.

 

3 - אפליקצית AskIt - 
אפליקציה יחודית ובלעדית לויריטיב עסקים, בה לקוחות שואלים ומזינים את מבוקשם או מתארים מה ברצונם לרכוש. בעלי העסקים מקבלים התראה OnLine על הליד החדש ומוזמנים לענות, להציע את שירותיהם, לפרסם את בית העסק בתגובה וכמובן לסגור עסקה עם הלקוח.

 

צרו קשר

דוגמאות