לשלם פחות לוועדה המקומית - שמאי היטל השבחה

לשלם פחות לוועדה המקומית - שמאי היטל השבחה

לשלם פחות לוועדה המקומית - שמאי היטל השבחה

פרסום ממומן בגוגל או קידום אורגני בגוגל?

אם יש לכם אתר אינטרנט, ובוודאי אם אתם עובדים על האתר החדש שלכם בימים אלה, אתם בטח מתחילים להתכונן לצעד הבא. השקת האתר ועלייתו לאוויר הם רק הצעדים הראשונים, ומרגשים ככל שיהיו, הם מהווים רק את יריית הפתיחה לקראת המשימה הגדולה והמאתגרת יותר: פרסום וקידום האתר. אז יכול להיות שאתם מכירים את הערוצים השונים, כמו גוגל ופייסבוק, וגם מושגים כמו קידום אורגני בגוגל או ממומן מוכרים לכם, אבל מה באמת מסתתר מאחורי צירופי המילים האלה ומאיפה בכלל מתחילים?

מה זה בכלל קידום אורגני בגוגל?

אחת השאיפות שלכם, ושל כל בעל עסק באשר הוא, היא למצוא אפיקי פרסום שלא דורשים עלויות גבוהות במיוחד. קידום אורגני בגוגל עונה על הדרישה הזו, אבל חשוב להבין את המשמעות שלו. אז הרעיון, על פניו, פשוט. קידום אורגני מתייחס לקידום שאינו כרוך במודעות פרסום עם טקסט שיווקי ותקציב מנופח. במקום להשקיע תקציבים על מודעות אנחנו משקיעים את הזמן ואת האנרגיות ביצירת תוכן רלוונטי, מעניין ובעל ערך. התוכן הרלוונטי מושך את קהל היעד, מעודד אותו להישאר (וגם לשתף עם החברים) ומשפר את הדירוג שלכם במנוע החיפוש. המשמעות? ככל שהדירוג שלכם יעלה, כך הגולשים ימצאו אתכם בקלות בפעם הבאה שיחפשו את המוצר או את השירות שאתם מציעים, גם בלי קמפיין גדול.

אז למה צריך פרסום ממומן בגוגל?

קידום אורגני בגוגל נשמע כמו פתרון פשוט וחסכוני, והשאלה המתבקשת היא האם אתם באמת צריכים גם פרסום ממומן. התשובה היא בהחלט כן, ויש כמה סיבות טובות לכך. למשל, אם האתר שלכם עדיין לא מופיע בין התוצאות המובילות של מנוע החיפוש, איך יצליחו הגולשים להגיע אליכם? תוכן טוב הוא חשוב, אבל פרסום בגוגל יעזור לקוראים למצוא אותו. חשוב לא פחות מכך, הקידום הממומן מאפשר לכם להתמקד בביטויים מסוימים, לקדם מוצר או שירות ספציפיים, וליצור מודעות המדגישות מבצע או ערך מיוחד שאתם מציעים ללקוחות. עם מודעה מודגשת שמופיעה בראש תוצאות החיפוש – הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יגיעו אליכם במהירות רבה יותר.

פרסום בפייסבוק או בגוגל?

כלי שיווקי נוסף שעומד לרשות בעלי העסקים הוא פרסום בפייסבוק, מה שמעלה עוד שאלה הגיונית – איזו דרך יעילה יותר? התשובה הפשוטה היא ששתי הדרכים יעילות וחשובות, זו לצד זו. פרסום בגוגל (וכמובן גם קידום אורגני) מאפשר לגולשים להגיע אליכם כשהם מחפשים מוצר או שירות, או כשהם מנסים לאתר בעל מקצוע שיידע לספק מענה לצורך או לשאלה מסוימת. מנגד, פייסבוק הוא כלי שמאפשר לכם להגיע לקהל היעד שלכם בקלות, שכן הלקוחות שלכם נמצאים ברשת החברתית הגדולה בעולם, וכשהם משוטטים בין העדכונים על גבי הפיד שלהם, הם נחשפים גם לעמוד העסקי שלכם – ולמודעה האטרקטיבית שתניע אותם לפעולה. פרסום בפייסבוק לא מחליף את הפרסום בגוגל, ולהיפך. יחד הם מאפשרים לכם להגיע לקהל היעד ביעילות רבה יותר.

מתי מתחילים לתכנן את הפרסום בגוגל ובפייסבוק?

גם אם עדיין לכם אתר משלכם, ואתם עסוקים בתכנון כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם או בחיפוש אחר גורם מקצועי שיסייע בתהליך של בניית אתרי אינטרנט, זה בדיוק הזמן להתחיל ולתכנן את הצעדים הבאים. קידום אורגני בגוגל מחייב התייחסות לשורה של דרישות שמציב לנו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם, משימוש נכון במילות מפתח, דרך התאמת האתר לסוגי מסכים שונים (כדוגמת מובייל או טאבלט) ועד לבחירה מדויקת של תגיות, כותרות וקישורים. פרסום בפייסבוק גם הוא חיוני, בין אם האתר קיים ובין אם לא, שכן העסק שלכם זקוק לחשיפה, ואין מקום טוב יותר מפייסבוק כדי להשיג אותה. פרסום ממומן בגוגל יעזור לכם גם הוא, שכן גם ללא אתר מוכן (אלא עם דף נחיתה מסוגנן) תוכלו להגדיל חשיפה, להניע גולשים לפעולה ולקדם את המותג שלכם. חברת דרוקסיט, עם צוות מיומן ועם ניסיון רב בתכנון ובניית אתרים לצד קידום ממומן ואורגני בערוצים הדיגיטליים השונים, מציעה לכם את מכלול השירותים הדרושים כדי שגם העסק שלכם יגיע אל היעדים שהצבתם.


לתכנון הקידום האורגני והממומן שלכם, הן ברשתות החברתיות והן בגוגל, צרו איתנו קשר עוד היום!

צרו קשר

דוגמאות